» » برگزاری دوره «مهارت‌های مهربانی بزرگ» به مناسبت هفته بسیج

برگزاری دوره «مهارت‌های مهربانی بزرگ» به مناسبت هفته بسیج

فرمانده پایگاه بسیج امام سجاد (ع) شرکت آب و فاضلاب از برگزاری  دوره  «مهارت‌های مهربانی بزرگ» به مناسبت هفته بسیج خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان سید منصورهاشمی فرمانده پایگاه بسیج امام سجاد (ع) شرکت آب و فاضلاب در گفتگو با پایگاه خبری این شرکت بیان کرد :  ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج نیز خاطر نشان کرد امروز جامعه بسیج با تاسی از آرمان ها و ارزش های والای انقلاب و تبعیت از مقام معظم رهبری پیش از گذشته آماده جانفشانی و از خود گذشتگی در عرصه های مختلف است.

  هاشمی از برگزاری دوره ای با عنوان «مهارت های مهربانی بزرگ» به صورت اینترنتی، دوشنبه های هر هفته توسط بسیج وزارت نیرو  خبر داد و گفت: این دوره آموزشی با هدف توانمندسازی معنوی بسیجیان برگزار می شود که علاقمندان می توانند از محتوی کلاسهای مجازی آنلاین در ساعت ۱۰ صبح بهره مند شوند.
وی اضافه کرد: برای سهولت در امر آموزش با همکاری دفتر فناوری اطلاعات و به منظور افزایش مشارکت همکاران در کارگاه مذکور جلسه سوم دوره مذکور به صورت گروهی با حضور تعدادی از همکاران در سالن اجتماعات برگزار گردید.

فرمانده پایگاه بسیج شهید امام سجاد (ع) شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بر حضور گسترده بسیجیان و خانواده ایشان جهت  حضور در دوره مذکور تاکید کردند و افزود : محتوای آموزشی مهربانی مذکور  از سایت basij.ieht-gtc.ir قابل مشاهده است و همچنین روزهای دوشنبه هر هفته همکاران بسیجی می توانند در محل سالن کنفرانس ستاد شرکت از این فرصت آموزشی بهره مند شوند. 

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت