» » پيام تبريك مديرعامل شرکت آبفا استان گلستان به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان

پيام تبريك مديرعامل شرکت آبفا استان گلستان به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك رمضان

مهندس هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در متنی حلول ماه مبارک رمضان ، ماه عبادت و بندگی را به همه مومنان مخصوصا مردم فهیم استان گلستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، متن پیام ارسالی به شرح ذیل می باشد :

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ

ماه رمضان است، ماهی که قرآن برای راهنمایی مردم و نشانه‌های هدایت و فرق میان حق و باطل در آن نازل شده است.

رمضان، ماه عبادت‌، نیایش‌ و بندگی‌‌های خالصانه فرا رسید و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره‌گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه صیقل دهیم و از لابلای لحظه‌های ناب دعا و سجاده‌هایمان لذت مهمانی پروردگار را درک ‌نمائیم.

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌ داری و تمسک جستن از درگاه باری تعالی است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد تا در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان، سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها بر زندگی انسان کاهش یابد و غفلت‌ها زدوده ‌شود و اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت گردد و این از جمله برکات ماه نزول قرآن است.

رمضان یک تحولِ بزرگ است، تحولی از خویشتن به پروردگار، رهایی از منیّت برای نیل به آدمیت، از بی‌قیدی به مسئولیت، فرصتی مغتنم برای خدایی و آسمانی شدن، برای پیدا کردن گمشده‌های درون، گمشده‌هایی که اگر آنها را بشناسیم و پیدایشان کنیم در واقع واژه اشرف مخلوقات را درک کرده ایم.

مردم عزیز ما رمضان امسال را همانند سال گذشته در شرایطی آغاز کرده و به ضیافت الهی می‌روند که عده‌ای از هموطنان گرفتار عوارض ناشی از ویروس منحوس کرونا شده و در شرایط سخت و دشواری قرار دارند. لذا شایسته است تا لحظات را مغتنم شمرده و روح برادری، صمیمیت، مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه با آسیب دیدگان و قشر آسیب پذیر جامعه را در خود تقویت کرده و با گرفتن دست همدیگر و کمک به آنان، زمینه تعالی و حرکت در مسیر کمال و بازگشت به فطرت الهی را برای خویش فراهم سازیم و همچنین با ارتقاء اخلاقیات عمومی از طریق فضای مجازی و با رعایت فاصله اجتماعی و پذیرفتن توصیه‌های کادر درمانی کشور قدردان عظمت کار و ارزش فداکاری آن‌ها باشیم.

اینجانب حلول ماه بندگی، بهار قرآن و ماه عبادت های عاشقانه و نیایش های عارفانه را خدمت همه مردم فهیم ایران اسلامی خصوصا به همکاران زحمتکش در صنعت آب و فاضلاب تبریک و تهنیت عرض می نمایم .انشا ا... خداوند باریتعالی سعادت درک این میهمانی ضیافت الهی را به ما عنایت فرماید و امیدوارم با استعانت از این ماه پر فضیلت شاهد ریشه کنی بیماری کرونا و بهبودی حال همه مبتلایان باشیم.

 

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت