» » مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان گلستان مطرح کرد : با تامین اعتبار لازم مشکلات طرح فاضلاب آزادشهر رفع میگردد /

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان گلستان مطرح کرد : با تامین اعتبار لازم مشکلات طرح فاضلاب آزادشهر رفع میگردد /

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر یکروزه به استان گلستان و شهرستان آزدشهر  از طرح های فاضلاب این شهرستان و مخزن ۵۰۰۰هزار متر مکعبی  قره قاچ شهرستان رامیان دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، در حاشیه این بازدید ها مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار داشت : خوشبختانه تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در طرح جمع آوری شبکه فاضلاب آزادشهر داشته ایم که امیدواریم با اعتباری که از محل اعتبارات متمرکز در کشور به این پروژه تخصیص می دهیم بتوانیم باقیمانده این پروژه را به پایان برسانیم .

وی در ادامه تصریح کرد : تصفیه خانه فاضلاب شهرستان آزادشهر یکی از مدرن ترین تصفیه خانه های ایران خواهد بود چرا که حذف ازت فسفر در این تصفیه خانه اجرایی خواهد گردید که در تصفیه خانه های مدرن دنیا این امر انجام می گردد و تلاش خواهیم کرد با تامین اعتبار مورد نیاز و تلاش مجموعه همکاران طی ۲ سال آینده مدول اول این تصفیه خانه با تحت پوشش قرار دادن ۵۰ هزار نفر جمعیت را وارد مدار بهره برداری قرار دهیم .

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بخش دیگری تصریح کرد :سعی خواهیم کرد از تمامی ظرفیت های منابع مختلف اعتباری جهت رفع مشکل آب شرب در شهرستانهای آزادشهر و رامیان  استفاده نماییم تا مردم فهیم این شهرستان مشکلی در خصوص تامین آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی نداشته باشند .

مهندس جانباز در پایان افزود : امیدواریم با تکمیل نمودن خط انتقال آب شرب ۳ حلقه چاه جدید و رفع فرسودگی و میزان هدر رفت آب در شبکه توزیع آب شرب شهر های آزادشهر و رامیان و افزایش ظرفیت ذخیره سازی آب و تاسیس مخازن آب شرب مورد نیاز بتوانیم در ایام پیک مصرف بدون مشکلی ، آب شرب مورد نیاز مصرفی مشترکین را فراهم سازیم .

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان گلستان مطرح کرد : با تامین اعتبار لازم مشکلات طرح فاضلاب آزادشهر رفع میگردد /

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت