» » در حاشیه مراسم ولادت با سعادت علی ابن موسی الرضا(ع) در شرکت آبفا گلستان صورت گرفت : تقدیر از بسیجیان در رزمایش خود حفاظتی و خود مراقبتی

در حاشیه مراسم ولادت با سعادت علی ابن موسی الرضا(ع) در شرکت آبفا گلستان صورت گرفت : تقدیر از بسیجیان در رزمایش خود حفاظتی و خود مراقبتی

در مراسمی به مناسبت ولادت با سعادت علی ابن موسی الرضا(ع) و دهه کرامت از بسیجیان پایگاه امام سجاد (ع) شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در راستای برگزاری رزمایش خود حفاظتی و خود مراقبتی تقدیر و تشکر شد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، این مراسم  با حضور بهمنی نژاد رئیس شورای نگهبان استان گلستان، سرهنگ پاسدار تناور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی ادارات کل استان ، سرهنگ شیرنگی معاون عملیات سپاه نینوا استان گلستان ، مدیر عامل و فرمانده پایگاه بسیج امام سجاد (ع) و جمعی از بسیجیان در سالن جلسات ستاد شرکت آبفا گلستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس بهزاد هرمزی ضمن خیر مقدم خدمت حاضرین در این جلسه و تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت علی ابن موسی الرضا(ع) اظهار داشت :بر خود وظیفه می دانم  به سهم خودم به عنوان یک خادم در استان گلستان از همه مردم استان بویژه همکارانم در شرکت آب و فاضلاب استان جهت برگزاری انتخابات با شکوه و دفاع از کیان اسلامی تقدیر ویژه ای داشته باشم .

وی در ادامه افزود : بسیار خوشحالیم  توانسته ایم با فداکاری های شبانه روزی همه همکارانم در چند ماه گذشته خصوصا در هفته های آخر با ایجاد  شور و نشاط در مجموعه فعالیت های بسیار خوبی را شاهد باشیم و با تمام ظرفیت ها و استعداد ها از تاسیسات حفاظت کنند .

در بخش دیگری از این جلسه رئیس شورای نگهبان استان گلستان ضمن تقدیر از مدیر عامل و مجموعه همکاران در شرکت آبفا استان گلستان در راستای برگزاری انتخابات باشکوه اظهار داشت : بار دیگر مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی با حضور پرشور در پای صندوق‌های اخذ رأی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، شکوه و حماسه‌ی پر افتخار دیگری خلق کردند و عزم و اراده راسخ و خلل ناپذیر خویش را برای حضور و اثر گذاری در عرصه‌های مدیریت و ادامه مسیر رشد، پیشرفت، تعالی و توسعه همه جانبه کشور به نمایش گذاشتند.

بهمنی نژاد افزود :در چنین شرایطی با وجود مشکلات فراوان و تحریم های ظالمانه و شرایط سخت با توجه به شیوع ویروس کرونا مردم ایران با ایثارگری خود نشان دادند پایبند انقلاب و آرمان های رهبر معظم خود خواهند بود .

وی تصریح کرد : به فرموده مقام معظم رهبری پیروز واقعی در این انتخابات ملت ایران بودند که اینگونه با تمام مشکلات به امید ساختن آینده خوب آمدند و ایستادند ، بدون شک انتخابات مظهر اقتدار ملی و صحنه تبلور عینی جمهوریت نظام اسلامی است و این حضور گسترده و معنادار باعث افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه روابط بین‌الملل و ارتقاء جایگاه امنیت ملی و تسریع در رشد و شکوفایی و توسعه همه جانبه کشور خواهد شد.

گفتنی است در پایان این مراسم از بسیجیان پایگاه بسیج امام سجاد(ع) شرکت در رزمایش خود حفاظتی و خود مراقبتی تقدیر بعمل آمد.

در حاشیه مراسم ولادت با سعادت علی ابن موسی الرضا(ع) در شرکت آبفا گلستان صورت گرفت : تقدیر از بسیجیان در رزمایش خود حفاظتی و خود مراقبتی

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت