» » جلسه کمیسیون درآمد و راهکارهای افزایش درآمد شرکت آبفا گلستان برگزار شد

جلسه کمیسیون درآمد و راهکارهای افزایش درآمد شرکت آبفا گلستان برگزار شد

با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ،اعضای هیئت مدیره ،  معاونین ،  و جمعی از مدیران ستادی و مدیر امور آب و فاضلاب گرگان  جلسه کمیسیون درآمد در امور  آبفا گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی  شرکت آب و فاضلاب  استان گلستان، مهندس هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت درابتدا ضمن خوشامدگویی به حاضرین از تلاش ها و زحمات معاونین و  مدیران و همکاران آنان در راستای خدمت رسانی به مردم استان و کسب در آمد تقدیر و تشکر نمودند .

 در ادامه این جلسه  اردشیر سلطانیان معاون  خدمات مشترکین و درآمد استان نیز گزارشی تحلیلی از تعهد بودجه و بدهکاران را بیان داشتند.

وی یکی  از مصوبات جلسه کمسیون درآمد را وصول صد در درصدی بدهکاران و  پیگیری درآمدها و تعهد و بودجه سالجاری و تعیین نوع کاربری براساس مصرف مشترکین را بیان داشتند.

در ادامه این جلسه، هر یک از معاونین و مدیران  به بیان دیدگاه ها و مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند  و پس از جمع بندی مطالب عنوان شده به تشریح دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند .

در بخش پایانی این جلسه مدیر عامل شرکت  اظهار داشت: برای استمرار خدمات بهتر باید نگاه اقتصادی قویتر داشته  و به دنبال منابع مالی جدید باشیم.

مهندس هرمزی همچنین به استفاده و بهره برداری از منابع و داراییهای موجود تأکید کرد و افزود: باید به دنبال راهکارهای مختلف و روش های تازه جهت ایجاد منابع مالی باشیم و در راستای بنگاه داری اقتصادی مدیریت بر هزینه از مهمترین مباحثی است که باید مد نظر قرار گیرد .

جلسه کمیسیون درآمد و راهکارهای افزایش درآمد شرکت آبفا گلستان برگزار شد

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت