» » تقدیر نماینده ولی فقیه در استان از شرکت آبفا گلستان

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان از شرکت آبفا گلستان

آیت ا... سید کاظم نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان و دکتر حق شناس استاندار استان گلستان از مدیر عامل و مجموعه همکاران شرکت آبفا گلستان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در سال  گذشته  که بر اساس ارزیابی و رای هیات داوران بعنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر ویژه انتخاب گردیدند تقدیر نمودند .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، در بخشی از لوح ارسالی خطاب به مدیر عامل و مجموعه همکاران شرکت آبفا استان آمده است :

خالص ترین درودها نثار انسان های صادق و فرزانه ای است که با اندیشه خیر خواهانه تمام وقت ، همت و تلاش خود را به کار گرفته اند تا موجب رشد و شکوفایی روز افزون ارزشهای متعالی اسلام در جامعه و خشنودی حضرت حق باشند .

از تلاش ها و مساعی ارزشمند جنابعالی و اعضای شورای اقامه نماز آن دستگاه در ترویج و توسعه ی فرهنگ نورانی نماز در سال  گذشته که بر اساس ارزیابی و رای هیات داوران بعنوان دستگاه برتر انتخاب و شایسته تقدیر ویژه شده اید ، این لوح تقدیر اهداء می گردد .امیدواریم در پیمودن راه پر افتخار شهدای والامقام انقلاب اسلامی در راستای آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)موفق و موید باشید.

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان از شرکت آبفا گلستان

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت