» » افتتاح جشنواره نخستین واژه آب در استان

افتتاح جشنواره نخستین واژه آب در استان

جشنواره سراسری فراگیری (( نخستین واژه آب )) در استان گلستان با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و محیط زیست در استان آغاز شد . 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، رقیه ایوبی مدیر روابط عمومی شرکت : در جشنواره (نخستین واژه آب) ارتقای سطح آگاهی های مخاطبان و ترویج فرهنگ مصرف درست آب در جامعه میان دانش آموزان پایه اول ابتدایی همزمان با یادگیری نخستین کلمه" آب"با مفاهیم و نقش و اهمیت آب در زندگی و همچنین با محدودیت های جدی آب مورد آموزش واقع و روش های مصرف بهینه آب نیز به جامعه هدف آموزش و از طریق معلمان و مدیران علاوه بر دانش آموزان به خانواده ها نیز انتقال و فرهنگ صحیح آب به شرکت کنندگان آموزش داده شد .

 

ایوبی افزود : هدف از برگزاری جشنواره نخستین واژه "آب" این است که دانش اموزان پایه اول ابتدایی همزمان با یادگیری اولین کلمه "آب" با مفاهیم و نقش و اهمیت آب در زندگی و همچنین با محدودیت های جدی آب آشنا شوند .

 

وی تصریح کرد : فرهنگ سازی در مصرف آب و ضرورت مصرف بهینه موضوع بسیار مهمی است که باید از مدارس آغاز شود و آموزش نسل نوجوان به ویژه در مقاطع ابتدایی و استمرار این حرکت ها می تواند نتایج موثر و ماندگاری را در آینده داشته باشد .

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت