» » برگزاری دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در علی آباد کتول

برگزاری دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در علی آباد کتول

 

مدیر امور آب و فاضلاب علی آباد کتول از برگزاری جشنواره فراگیری نخستین واژه آب با حضور350 دانش آموز مقطع ابتدائی در شهرستان علی آباد کتول‌ خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان،" محمد جعفر مزیدی" گفت: با توجه به کمبود بارش ها و نزولات آسمانی و از سوی دیگر مصرف زیاد در بخش های مختلف، صرفه جویی در استفاده از منابع آبی در راستای سازگاری با کم آبی بسیار ضروری می باشد .
وی افزود : با توجه اجرای موفق آمیز جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در سال گذشته با همکاری آموزش پرورش شهرستان علی آباد کتول امسال نیز جشنواره مذکور در دو مرحله به صورت متمرکز و غیر متمرکز در مدارس علی آباد کتول و فاضل آباد ویژه دانش آموزان و معلمان و اولیا دانش آموزان برگزار می گردد.


مدیر امور آب و فاضلاب علی آباد کتول گفت : ضرورت آشنایی با اصول مصرف بهینه آب موضوع بسیار مهمی است که باید در مقاطع ابتدایی اجرایی گردد و استمرار این حرکتها می تواند نتایج موثر و ماندگاری را در آینده داشته باشد .

لازم به ذکر است در  این جشنواره دانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدایی در قالب نمایش، سرود و مسابقه شاد و موزیکال  با روشهای صحیح مصرف آب آشنا شدند و در پایان  به عنوان حامیان آب در راستای حفاظت از این گوهر بی بدیل پیمان بستند

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت