» » بیانیه شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت سالگرد 9 دی

بیانیه شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت سالگرد 9 دی

به مناسبت حماسه بزرگ ٩ دی روز میثاق و تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  ، در متن این  بیانیه آمده است؛

ملت رشید ایران اسلامی در طول  حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرین گوناگونی را تجربه کرده است. به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی با توجهات حضرت بقیه الاعظم و راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(ره) و حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و با بصیرت انقلابی تمام توطئه ها را ناکام ساخته اند.

  حماسه نه دي که نماد بصيرت و آگاهي مردم غيور و با ايمان ايران اسلامي است نشانگر تکيه داشتن نظام و حکومت اسلامي به شجره طيبه ولايت و امامت است و همانا خود ايشان باعث پايداري و اقتدار آن هستند همانگونه که در نهم دي ماه مردم با تمسک بر کشتي هدايت ايشان از اين فتنه ي سبز به حقيت و بصيرت جاويد دست يافتند.

کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان نیز ضمن گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی بر آرمان های انقلاب اسلامی تاکید داشته و تمام تلاش خود را انجام می دهند تا در راستای اهداف متعالی انقلاب اسلامی گام بردارند.

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت