» » 528 کنتور خراب مشترکین در شهرهای آق قلا و انبارالوم تعویض شد

528 کنتور خراب مشترکین در شهرهای آق قلا و انبارالوم تعویض شد

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه آق قلا از تعویض 528 کنتور خراب مشترکین شهرهای آق قلا و انبارالوم با هدف کاهش هدر رفت آب در ده ماهه گذشته خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان " سلیمان غفاری" در گفتگو با پایگاه خبری این شرکت از اقدامات صورت گرفته در ده ماه گذشته گفت :53 فقره حوادث شبکه توزیع و 621 مورد رفع اتفاقات انشعابات ثبت شده است که با تلاش همکاران منطقه تمامی حوادث رفع گردیده است.

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه آق ­قلا با اشاره به بخش دیگری از فعالیت های انجام شده، تصریح کرد: در ده ماهه گذشته 269 فقره واگذاری و فروش انشعاب ، 120رشته نوسازی و بازسازی انشعابات فرسوده، 6 هزار و 200مورد کلر سنجی از دیگر اقدامات بوده است .

غفاری اظهار داشت : شستشوی 40 کیلومتر شبکه توزیع ، نوسازی و بازسازی بیش از 1 کیلومتر شبکه توزیع ، بیش از 1 کیلومتر توسعه شبکه آب شرب واجرای587 متر خط انتقال چاه شماره 3 انبار الوم از دیگر فعالیت ها در ده ماه گذشته بوده است .

وی در پایان تصریح کرد :  نصب و راه اندازی تعداد 4 دستگاه فشار سنج دیتا لاگر ، نصب و راه اندازی فلومتر مغناطیسی به قطر 200 میلیمتر ایستگاه پمپاز انبارالوم ، نصب و راه اندازی و پیمایش تصویری تاسیسات و مخازن ذخیره آق قلا به تعداد 6 دستگاه دوربین مداربسته با امواج رادیویی ، نصب و راه اندازی و پیمایش تصویری ایستگاه پمپاژ و مخزن ذخیره آب شرب انبارالوم به تعداد 4 دستگاه دوربین مداربسته با امواج رادیویی و رنگ آمیزی تاسیسات و لوازم سرچاهی و فنس کشی و حصار کشی چاه 4 ترمینال ، از دیگر فعالیت های امور آب و فاضلاب شهری آق قلا در مدت مذکور بوده است .

 

 


آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت