» » حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن معادلات دشمن را برهم می زند

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن معادلات دشمن را برهم می زند

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن معادلات دشمن را برهم می زند چرا که این اقتدار از قدرت لایزال خداوند قادر سرچشمه می گیرد.

22 بهمن به مثابه طوفان سهمگینی بود که کشتی لرزان رژیم طاغوت را به صخره های ستبر تاریخ کوبید و در نهایت آن را در گرداب قهر الهی غرق ساخت.

امروز شجره طیبه انقلاب اسلامی در پرتو نفس قدسی باغبان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، ریشه در سرتاسر جهان هستی دوانیده و به همت وارث معنوی آن حضرت به ثمر نشسته است.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا (ص)، به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.

انقلاب اسلامی با ایجاد موجی تازه در جهان معاصر، بشریت را از خواب بزرگی بیدار کرد و جمهوری اسلامی ایران با سلاح ایمان به خدا و نه جنگ افزار های نظامی، وارد جهان دو قطبی شرق و غرب شد و پرچم لاالااله الله را بر قله انسانیت به اهتزاز درآورد.

22 بهمن امسال نیز امت همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر هم صدا با ملت های مظلوم جهان اسلام فریاد خود را بر سر استکبار جهانی خواهند کشید و با این فریاد، پایه های کاخ ستمگران تاریخ را به لرزه در خواهند آورد.

اکنون با رهبری و درایت هوشمندانه مقام معظم رهبری و همراهی  مردم ولایتمدار، شاهد آن خواهیم بود که مسیر نورانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به یاری خداوند و عنایات حضرت ولی عصر(عج) به سمت الگو شدن و رسیدن به قله های مادی و معنوی پیش خواهد رفت.

22 بهمن امسال کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به همراه اقشارمختلف مردم در صف هایی فشرده و با مشت هایی گره کرده دوشادوش مردم غیور ایران اسلامی و با اتکاء به فرامین الهی و رهایی بخش فرمانده معظم کل قوا حضور همراه با عشق به ولایت مطلقه فقیه را اعلام خواهند کرد و با این حضور خواب را بر فتنه گران تاریخ و جهانخواران سلطه گر حرام خواهند ساخت.

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت