» » توضیح روابط عمومی آبفای گلستان درباره گزارش رها کردن تخریب آسفالت و حفاری کوچه بهمن غربی(گرگانپارس)

توضیح روابط عمومی آبفای گلستان درباره گزارش رها کردن تخریب آسفالت و حفاری کوچه بهمن غربی(گرگانپارس)

در خصوص گزارش منتشر شده با عنوان "رها کردن  تخریب آسفالت و حفاری کوچه بهمن غربی(گرگانپارس) علیرغم اتمام کار" باستحضار می رساند

با اتمام ساخت حوضچه ی شیرآلات  عملیات نصب تجهیزات مربوطه در خیابان بهمن غربی و  تست نهایی تا پایان هفته خاتمه می یابد

به گزارش روابط عمومی مهندس سوخته سرایی مدیر امورآب و فاضلاب گرگان گفت : این عملیات به واسطه ارتقاء وضعیت  شبکه توزیع آب شهر  در مخزن و زون مربوطه انجام گرفته است که از محل درآمدهای تبصره 3  در دستور کار آبفا منطقه گرگان قرار گرفت .

وی افزود: جهت اجرای عملیات هماهنگی لازم  با مراجع ذیصلاح  صورت گرفت و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ گردید .عملیات ساخت حوضچه شامل آرماتوربندی ، قالب بندی ، بتن ریزی انجام شده است . در این عملیات شیر قطع و وصل به قطر 5۰۰میلیمتر ، و تجهیزات آن در شبکه توزیع آب گرگان  نصب گردید.

سوخته سرایی گفت : در  اجرای کار  کلیه تمهیدات لازم اصول ایمنی در کار رعایت و اجرایی گردیده است و روندکار با توجه به عرض کم خیابان و  وجود ریشه های  درختان تنومندبا مشکلات عدیده ای روبرو بوده است و از صبر و شکیبابی شهروندان جهت اجرای فعالیتهای توسعه ای تشکر می گردد .

لازم به ذکر است پروژه مذکور شامل تهیه و اجرای لوله گذاری  از جنس چدن با قطر 300 میلیمتر و شیرآلات و اتصالات 300و500 میلیمترانجام شده است و در حال حاضر  خط وارد مدار بهره برداری می باشد.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت