» » برگزاری" همایش مدیریت مصرف آب در خانه تکانی سبز"

برگزاری" همایش مدیریت مصرف آب در خانه تکانی سبز"

مدیر آب و فاضلاب منطقه گنبد از برگزاری همایش مدیریت مصرف آب در خانه تکانی سبز در سالن هلال احمر این شهرستان خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،" احمد ابراهیمی" گفت : هدف از تشکیل این کمپین جلب افکار عمومی به اهمیت آب به عنوان مایه حیات بشر و یک نعمت با ارزش الهی است تا با مصرف صحیح از هدر رفت آن جلوگیری شود.

وی با اشاره به آغاز فصل خانه تکانی و افزایش مصرف آب بخاطر شستشو و تمیزکاری در منازل ، راه اندازی این کمپین را اقدامی مفید در مسیر یادآوری و تاکید بر مصرف درست آب در این ایام اعلام کرد.

 وی تصریح کرد : معرفی راه های  صرفه جویی در مصرف آب در  روزهای پایانی سال و هنگام خانه تکانی و استفاده درست از شوینده های شیمیایی برای جلوگیری از آسیب جدی به سلامت انسان و محیط زیست به ویژه منابع آبی از مواردی بودند که در این جشنواره آموزش داده شد.

وی با تاکید بر اینکه آموزش همگانی و فرهنگ سازی به عنوان یک سیاست همیشگی در شرکت آب و فاضلاب پیگیری و اجرا می شود گفت: در بیشتر موارد با توجه به قدرت یادگیری و تاثیر پذیری نسل های پائینی جامعه در آموزش های مصرف بهینه آب بر روی کودکان ، خردسالان و نوجوانان تاکید می شود اما در کمپین خانه تکانی مخاطبین اصلی بانوان هستند که این قشر تاثیرگذار نیز به عنوان رهبران خانوار می توانند شرکت آب و فاضلاب را در رسیدن به هدف صرفه جویی در مصرف آب یاری نمایند.

 لازم به ذکر است این جشنواره با مشارکت مدرسه محیط زیستی سرزمین سبز و موسسه سبزگامان گلستان در سالن هلال احمر گنبد برگزار شد .

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت