» » جوابیه هدر رفتن آب شرب در منطقه بلوار انتظام حد فاصل شهرک ویلاشهر - جهاد

جوابیه هدر رفتن آب شرب در منطقه بلوار انتظام حد فاصل شهرک ویلاشهر - جهاد

" تخلیه آب   مربوط عملیات آزمایش پمپاژچاه جایگزین انار باغ   می باشد."  

­­با سلام و احترام پيرو انتشار خبري با تيتر ((  هدر رفتن آب شرب در منطقه بلوار انتظام حد فاصل شهرک ویلاشهر - جهاد))  در فضای مجازی  به استحضار مي رساند، جوابيه شركت آب و فاضلاب استان گلستان در اين رابطه به شرح ذيل مي باشد.

 به دلیل حفر چاه جدید جایگزین چاه انارباغ که  به منظورجبران بخشی از کمبود آب شرب  شهرگرگان می باشد بعد از حفاری چاه های آب ، برای تعیین میزان آبدهی چاه و انتخاب الکتروپمپ مناسب  و تعیین خصوصیات هیدرولیکی آبخوان ها انجام از  روش آزمایش پمپاژ در طی یک هفته و بصورت شبانه روزی  اجرا می گردد.  

هدف از انجام این مرحله  توسعه چاه ، خارج نمودن گل و لای و ماسه باقیمانده و تمیز شدن چاه و مقابل مشبک های جدار چاه  آب می باشد  که این عملیات تا حصول اطمینان از  حذف کدورت و  صاف شدن آب خروجی ادامه خواهد داشت  

به اطلاع شهروندان عزیز می رساند افزایش منابع تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکان با کمیت و کیفیت مطلوب و پیشگیری از هرگونه افت فشار و کمبود احتمالی آب آشامیدنی در دستور کار شرکت قرار گرفته و از طرق مختلف همچون تجهیز و راه‌اندازی چاه‌های جدید و تقویت خطوط توزیع در حال انجام است. تا شهروندان عزیز با مشکلات کمتری روبرو باشند .

   در پایان ضمن قدردانی از حساسیت شهروندان گرامی در زمینه هدررفت آب اذعان می دارد  همکاران این شرکت تمامی توان و کوشش خود را  در جهت خدمات رسانی موثر و بی وقفه و جلب رضایت مشترکین عزیز می نمایند  و لحظه ای از تلاش شبانه روزی در این خصوص دریغ نخواهند کرد .

.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت