» » مراسم تودیع تعدادی از همکاران بازنشستۀ آبفا استان گلستان

مراسم تودیع تعدادی از همکاران بازنشستۀ آبفا استان گلستان

 طی مراسمی با حضور سرپرست ، معاونین ، مشاورین و همکاران در نماز خانه ستاد شرکت از همکارانی که پس از یک دوره خدمت صادقانه در اسفند ماه ٩7 به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند،تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، در این مراسم مهندس" ابوالفضل رحیمی" ،سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  پس از تبریک نائل آمدن به مرحلۀ بازنشستگی به همکاران بازنشسته اظهار داشت :  بازنشستگی یکی از مراحل گریز ناپذیر در سرنوشت اداری کارکنان دانست که اندوخته ای از تجربه و خاطرات را برای همکاران به ارمغان دارد و دوران بالندگی ، انتقال تجربه و برداشت کردن ثمرۀ سالهای اشتغال و فعالیت است.
وی افزود : لازمۀ داشتن محیط کاری توأم با امنیت خاطر و پویا، داشتن همدلی،نشاط ،خوش رفتاری و احترام است و ابزار لازم برای طی طریق در فراز و نشیبهای موجود در طول دوران کار اداری صبوری،استقامت،علاقه به کار و فعالیت، مردم داری و روحیۀ دستگیری و کمک به همنوع می باشد.

در ادامه با اشاره به همکاران بازنشسته آنها را الگوی حسن خلق ، امانتداری و سلامت در کار در مجموعه کاری خود دانست و با تشکر از سالها فعالیت صادقانۀ این عزیزان برای آنها و تمامی حاضرین آرزوی سلامت ، آرامش، شادکامی و خیر و برکت در تمام مراحل زندگی نمود.

لازم به ذکر است مهندس علیرضا عسگری مشاور عالی مدیر عامل در طرح های آبرسانی ، علی اتراچالی مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران و مسئول نقلیه و خانم لیلی صانعی متصدی امور دفتری از همکاران بازنشسته این مراسم بودند .

 

.

.

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت