» » پیام تبریک سرپرست آبفا استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

پیام تبریک سرپرست آبفا استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یا مقلب القلوب و الابصار ،یا مدبر اللیل و  النهار ،یا محول الحول والاحوال ،حول حالنا الی احسن الحال

 سال نو، بهار طبیعت ، دست عنایت خداست که بار دیگر دل و جان ما را به فردایی روشن ‏نوید می دهد و‏ جلوه‌ای متعالی از اندیشه‌ ورزی، بالندگی، پویایی، تحول، شادابی و نشاط است و تجدید حیات طبیعت، نشانه بارزی از قدرت لایزال خالق قادر متعال می‌باشد. وقتی طبیعت جامه نو می پوشد و زنگار کهنگی از دامان آن رخت می بندد، گویی نهیبی است به همه ما انسان ها که در کشاکش زندگی ، وجود خود را از هرگونه کبر و عداوت و دشمنی، بپیراییم و دلهایمان را از عطر محبت و دوستی و صمیمیت سرشار کنیم.

سالی که گذشت ، سالی پر از تلاش و پشتکار همکاران محترم صنعت در سطح استان بود که با هدف پیاده سازی منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و اجرای سیاستهای ابلاغی وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور صورت گرفته است.

امید است در سال آتی نیز با لطف و یاری خالق بی همتا درجهت توسعه همه جانبه شرکت و تامین آب مطمئن و پایدار برای مردم و ارتقاء رضايت همه ذینفعان با اتکاء به سرمایه های ارزشمند انسانی و منابع موجود گام برداریم.

در خاتمه سالی سرشار از بهروزی، سلامتی، سعادت و سيادت برای همه خدمتگزاران صدیق مردم عزیز ایران در پرتو عنایات ایزد منان مسالت می‌نمایم.

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت