» » پیام تبریک سرپرست آبفا گلستان به مناسبت فرا رسیدن و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز

پیام تبریک سرپرست آبفا گلستان به مناسبت فرا رسیدن و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پیامی فرا رسیدین اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را به تمامی مسلمانان تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در متن این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسيدن سالروز ولادت سومين ستاره درخشان آسمان امامت و ولايت حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) و برادر بزرگوارشان حضرت ابوالفضل العباس(ع)وچهارمین پیشوای شیعیان جهان حضرت امام سجاد (ع) و یگانه منجی عالم بشریت حضرت ابا صالح المهدی(عج)، آخرین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت را به رهروان منتظر آن حضرت به ويژه  پاسداران و جانبازان عزيز ايران اسلامي تبريك و تهنيت عرض مي نمایم .

عيد فرخنده سوم شعبان و سالروز ولادت باسعادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، عيد آزادگي و ايثار و چهارم شعبان المعظم و طلوع  شادي بخش خورشيد وجود  حضرت ابوالفضل العباس(ع) آموزگار جاودان وفاداري و نمونه بي بديل شجاعت و مردانگي فرخنده ترين روزها  براي نكوداشت مقام پاسداران و جانبازان ايثارگر است .

جانبازان و پاسداراني كه شايسته ترين شاگردان مكتب عاشورا بوده و دليرانه با دفاع  جانانه از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چنان درس عبرتی به دشمنان دادند که تا ابد در حافظه تاریخ  ماندگار شده و امنیت و آرامش کشور را تضمين كرده است .

 اینجانب ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به تمامی مردم شریف استان، خصوصاً پاسداران و جانبازان گرامی تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی همگان را ذیل توجهات حضرت ولیعصر(عج)، پیمودن در راه شهدای عزیز با تاکید بر آموزه های گهربار امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال خواستارم.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت