» » امداد رسانی شرکت آبفا مشهد و امورآب و فاضلاب گرگان در تخلیه سیلاب باقیمانده شهر گمیشان

امداد رسانی شرکت آبفا مشهد و امورآب و فاضلاب گرگان در تخلیه سیلاب باقیمانده شهر گمیشان

  سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از امدادرسانی تیم مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب مشهد و امور آب و فاضلاب گرگان در تخلیه روانابهای منازل و معابر شهر گمیشان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،" مهندس ابوالفضل رحیمی" گفت : در راستای تعهد اجتماعی شرکت تیم اتفاقات امور آب و فاضلاب گرگان با همکاری تیم مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب مشهد که به دستور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در منطقه حضور دارند  نسبت به تخلیه روانابهای باقیمانده از منازل و معابر اقدام می کنند .

وی افزود: به منظور کمک به دفع سریع تر آبهای سطحی ناشی از بارندگی ها و ورود محسوس و نامحسوس سیلاب به داخل شهر، عملیات تخلیه روانابهای باقیمانده از منازل و معابر درشهر گمیشان  در حال انجام است و با تلاش مجدانه تیمهای حاضر عملیات مذکور پیشرفت خوبی داشته است .

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان اظهار کرد : همه نیروهای شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  در راستای تحقق هدف های اجتماعی در حال کمک رسانی مستمر به هموطنان عزیز درمناطق سیل زده هستند و تا آخرین لحظات و با تمام توان برای کمک رسانی به شهروندان در این مناطق مستقر خواهند ماند .

                                                                     

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت