» » اولین جشنواره مجازی پشتیبان آب برگزار می شود

اولین جشنواره مجازی پشتیبان آب برگزار می شود

اولین جشنواره مجازی پشتیبان آب به همت امور اداری و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با هدف ارتقاء و بهبود بهره وری و نیز مطالعه برنامه ها، فعالیت ها و ظرفیت های بالقوه در صنعت آب و فاضلاب کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، این جشنواره در 4 محور امور کارکنان، اقدامات رفاهی، درمان و سلامت کارکنان، خدمات پشتیبانی و دبیرخانه ویژه همکاران، دانشجویان، استادان، مهندسین و پژوهشگران صنعت آب و فاضلاب برگزار خواهد شد.

بهروری سازمان، توانمند سازی نیروی انسانی، اقتصاد مقاومتی، بررسی نقاط قوت و ضعف، عوامل موثر بر ارتقاء انگیزه، حمکایت از کالای ایرانی، تجارب مهم و ارزنده و قابل تعمیم به سایر شرکت ها، ارائه راهکارهای قابل اجرا جهت اصلاح با تحکیم موارد فوق از موضوعاتی که شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند مقالات و یافته های علمی خود را ارائه دهند.

بر اساس این اطلاعیه تمام همکاران دانشجویان، اساتید، مهندسین و پژوهشگران می توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله آخرین یافته های علمی، پژوهشی کاربردی و مروری خود را منطبق بر محورهای ارائه مقاله، تجارب و ایده ها از طریق فرم ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره  برای دریافت فرم ارسال مقاله و نیز اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره می توانند به آدرس http://www.snww.ir  مراجعه و آثار خود را تا تاریخ 15 مرداد 97 ارسال نمایند.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت