» » تجلیل از جانبازان سرافراز و جوانان منتخب شرکت آب و فاضلاب استان گلستان

تجلیل از جانبازان سرافراز و جوانان منتخب شرکت آب و فاضلاب استان گلستان

به مناسب سالروز  ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و ميلاد حضرت علي اکبر (ع)  از جوانان نمونه و جانبازان شرکت تجلیل شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب در این مراسم که  به همت پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد (ع) و شورای فرهنگی حوزه مشاوران جوان شرکت برگزار گردید ، پس از تلاوت قرآن کریم "حجت الاسلام استارمی " امام جماعت شرکت ضمن تبریک ایام شعبانیه ، جانبازان را يادگاران 8 سال دفاع مقدس دانست و گفت: رشادت های اين بزرگواران در هشت سال دفاع مقدس قابل توصيف نيست و اين جانبازان با اهداء عضوی از اعضای خود در راه دين و انقلاب، آن را زنده كردند.

حجت الاسلام استارمی از جانبازان به عنوان شاهدان زنده و سند عزت، افتخار و جاودانگی ملت بزرگ ایران یاد کرد و افزود: جانبازان در دوران دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل و در دفاع از انقلاب و اسلام از هستی خود گذشتند و امروز با حضور پر رنگ در عرصه‌های مختلف در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند.

در ادامه این مراسم و به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ضمن تقدیر از کارکنان جوان این شرکت افزود : حضور جوانان در عرصه های فرهنگی و هنری را ضرورتی لازم برای پیشبرد اهداف فرهنگی و تحقق رشد فکری در جامعه خواند و یکی از نعمت‌های ارزشمند جامعه اسلامی ما آمار بالای جوانان است که از مهمترین عوامل نشاط و سرزندگی این مرز و بوم شده‌ است.

لازم به ذکر است در این جشن از تعدادی از جانبازان سرافراز شرکت و همچنین جوانان نمونه آقایان محمد باستانی ، مجتبی محبی، محمد حسن حسنی، مهدی غفران صبور ،مجتبی سبحانی و خانم مهناز امینی با اهدا هدایای نفیسی تقدیر بعمل آمد  .

 

 

 

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت