» » بازدید نماینده مردم شریف آزادشهر و رامیان از پروژه های آب و فاضلاب

بازدید نماینده مردم شریف آزادشهر و رامیان از پروژه های آب و فاضلاب

 نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه سرپرست شرکت آب و فاضلاب از پروژه های در دست اجرای آب و فاضلاب آزادشهر و رامیان بازدید کرد و در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، در جریان این بازدید" ابوالفضل رحیمی" سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان گزارشی از روند تکمیل پروژه ها ارائه و گفت : پروژه آبرسانی و توسعه شبکه شهرستان رامیان وآبرسانی به ۸۰ خانوار جدید در خیابان‌ نیلبرگ و محله دامداران شرکت آبفا استان نگاه و اهمیت ویژه ای به تکمیل پروژه ها در این شهر ها دارد .

درادامه بازدید، دکتر" ابراهیمی" نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان  و پیشرفت کار تصفیه خانه فاضلاب آزادشهر ، خواستار بی وقفه ادامه این روند شد.   

 دکتر ابراهیمی با اشاره به اهمیت و امتیازات اجرای طرح فاضلاب،تصریح کرد: با توجه به اهمیت بهداشت شهروندان و کمبود منابع آبی،راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب آزادشهر و ایجاد چرخه آب از ضروریات است و جا دارد همه مسئولین از این  گونه طرح های عمرانی حمایت نمایند.

لازم به ذکر است نماینده مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف پروژه ها آب و تصفیه خانه فاضلاب آزادشهربه صورت میدانی بازدید کردند .


  

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت