» » مدیر امور آبفا آزادشهر درسخنرانی پیش خطبه های نماز جمعه این شهر بر مصرف صحیح آب تاکید کرد

مدیر امور آبفا آزادشهر درسخنرانی پیش خطبه های نماز جمعه این شهر بر مصرف صحیح آب تاکید کرد

مدیر امور آبفا آزادشهر در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این شهرستان بر مصرف صحیح  آب تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، " یحیی طالبی "  مدیر امور آب و فاضلاب آزادشهر گفت : شکرگذاری از داشتن آب به عنوان نعمت الهی ، صرفه جویی در مصرف آن است باتوجه به تاکیدات خداوند متعال در قرآن کریم و آموزه های دینی ما بایستی در مصرف آب صرفه جویی کنیم تا مورد عذاب خداوند قرار نگیریم .

وی افزود: تغییر در الگوی مصرف آب میتواند به حفظ و نگه داری آب و صرفه جویی در آن کمک کند. اگر هر کدام از افراد بتوانند برای صرفه جویی و نگه داری و حفظ این منبع طبیعی تلاش کنند تا آب پاک و خالص هدر نرود این ماده  حیاتی میتواند برای نسل های آینده هم قابل استفاده باشد.

طالبی افزود : در راستای افزایش ظرفیت منابع تامین آب  حفر و تجهیز دو حلقه چاه راه اندازی یک باب مخزن 5000 مترمکعبی و همچنین10کیلومتر اصلاح شبکه های فرسوده و تعویض 1000 فقره کنتور را جهت مدیریت صحیح توزیع از اهم فعالیتهای شرکت برای ارتقا رضایت شهروندان می باشد .

 در پایان استفاده از تانکر ذخیره آب در ساختمان های مناطق شهری برای مواقع نوسان، اُفت فشار و قطعی آب ضروری دانست گفت : برای دستیابی به آب شرب سالم  علاوه بر پرهیز از نصب مستقیم بر روی شبکه توزیع باید بهداشت مخازن ذخیره خانگی را جدی بگیرند .

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت