» » کسب 5مقام در مسابقات قرآنی فرزندان همکار وزارت نیرو

کسب 5مقام در مسابقات قرآنی فرزندان همکار وزارت نیرو

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از 5 مقام فرزندان همکار شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در مسابقات قرآنی وزارت نیرو در مرحله استانی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،  " عبدالکریم یوری " مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت   اظهار داشت : پانزدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان همکار وزارت نیرو در صنعت آب و برق استان گلستان در مرحله استانی در رشته های قرائت، اذان، حفظ، مفاهیم و آموزه های آن و نماز به صورت استانی برگزار شد .

وی اظهار کرد : در رشته حفظ ، یاشار برکلی زاده  و کوثر مهری از آب و فاضلاب استان گلستان با کسب مقام اول به مرحله کشوری که شهریور ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، اعزام خواهند شد.

یوری افزود : خانم رضوانه مهری مقام اول در رشته حفظ در مقطع نونهالان ، یاسمن نادری مقام دوم و زهرا سادات میر جمال الدین مقام سوم در رشته مفاهیم را کسب کردند .

مسئول فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان با تاکید بر بهره جستن از قرآن و مفاهیم قرآنی در رسیدن به سعادت اظهار داشت: این رقابت‌ها با هدف بهره‌مندی از کلام وحی به عنوان ابزار تربیتی در تقویت ایمان و معرفت دینی، تعقل و تفکر در قرآن، سیره اهل بیت(ع) بین خانواده بخصوص فرزندان همکار شرکت برگزار شده است

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت