» » برگزاری کارگاه یک روزه عفاف و حجاب

برگزاری کارگاه یک روزه عفاف و حجاب

فرمانده پایگاه سبیج امام سجاد (ع) شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از برگزاری کارگاه آموزشی عفاف و حجاب با تدریس سرکار خانم واعظ مدیریت محترم حوزه های علمیه استان گلستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس"سید منصور هاشمی" در حاشیه این کارگاه آموزشی، اظهار کرد: این کارگاه آموزشی یک روزه با ترویج فرهنگ حجاب و عفاف با حضور کارکنان این شرکت برگزار شده است.

هاشمی با بیان اینکه این کارگاه آموزشی به مناسبت هفته حجاب و عفاف و همزمان با دهه کرامت و با هدف الگوگیری از بانوی بزرگ اسلام حضرت معصومه(س) برگزار شد، گفت: در این کارگاه آموزشی سرکار خانم واعظ مدیریت محترم حوزه های علمیه استان گلستان در خصوص حجاب و عفاف و رعایت و ترویج این فرهنگ از منظر قرآن، نهج البلاغه ، ائمه  و سبک زندگی اسلامی ایرانی در راستای عفاف و حجاب پرداختند .

وی با بيان اينكه حجاب یک مقوله اجتماعی است و همگان باید نسبت به آن توجه ویژه داشته باشند، بیان کرد: در اين ارتباط خانواده‌ها نقش بسزایی در ترویج این فرهنگ دارند و می‌توان گفت که خانواده محل مناسبی برای ترویج سنت‌های حسنه از جمله موضوع مهم «عفاف و حجاب» است.

فرمانده پایگاه بسیج امام سجاد (ع) شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان افزود : پوشش زن ارزشی است که شأن آن باید از سوی بانوان حفظ شود و زن عفیف همچو دژ محکمی میتواند چارچوب خانواده و جامعه را از هجمه ها  و نگاه های زیان بار در امان نگه دارد.

شایان ذکر است این کارگاه‌ آموزشی در پایان به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد.

         

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت