» » تجلیل از بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب استان گلستان

تجلیل از بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب استان گلستان

به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان مراسم تجلیل از بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب استان گلستان با حضور سرپرست شرکت ، مشاورین ، معاونین و مدیران مناطق برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس "ابوالفضل رحیمی" سرپرست آب و فاضلاب استان   ضمن خیر مقدم به بازنشستگان و خانواده هایشان نقش بازنشستگان در انتقال تجربیات به نسل جدید را مهم و قابل توجه دانست و خواست که بازنشستگان ارتباط خود را با مجموعه شرکت حفظ کنند.

وی افزود : فرد بازنشسته گنجینه ای از تجربه بوده و برای یک سیستم بسیار سخت است که نیرویی با 30 سال تجربه و کوله باری از دانش در کار تخصصی را از دست بدهد، ولی گردش ایام به گونه ای است که باید جای خود را به جوانتر ها بدهد، اگرچه زمان بسیاری باید بگذرد تا نیروهای جوان به تجربه و پختگی لازم برسند.

مهندس رحیمی در ادامه مراسم، تجلیل از بازنشستگان را امری ضروری برشمرد و افزود : انجام اینگونه مراسم حداقل کاری است که می توانیم انجام دهیم ولی ما وظیفه خود را جهت خدمت به بازنشستگان فراتر از این موضوعات می دانیم لذا پرداخت به موقع سنوات بازنشستگی، پرداخت حق عضویت در کانون بازنشستگان صنعت، بیمه تکمیلی ،پرداخت کمک هزینه ازدواج فرزندان همکاران بازنشسته و ...  از اقداماتی است که شرکت در جهت رفاه حال پیشکسوتان عزیز انجام می دهد.

لازم به ذکر است این همایش همراه با نمایش ، موسیقی و اعطا  هدایا به همکاران بازنشسته غرب استان در شهر گرگان برگزار شد .

 

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت