» » با حضور ابتکار معاون رییس جمهور برگزار می شود: همایش ردپای آب شنبه آینده در استان گلستان

با حضور ابتکار معاون رییس جمهور برگزار می شود: همایش ردپای آب شنبه آینده در استان گلستان

 

همایش ردپای آب و رونمایی از طرح ملی آموزشی بانوی آب (طرح آموزشی مدیریت مصرف آب به زنان خانه دار ) برای نخستین بار با حضور دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و استاندار گلستان عصر شنبه نهم شهریور ماه جاری در گرگان  مرکز استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب شهری استان گلستان مهندس ابوالفضل رحیمی اظهار کرد:با توجه به پیچیدگی تامین،انتقال،تصفیه و توزیع آب و محدودیت های منابع آبی کشور،ضرورت مصرف بهینه آب شرب بیش از پیش احساس می شود.لذا در خصوص انتقال مفاهیم و هشدارهای مصرف آب طرح آموزشی بانوی آب تهیه دیده شد.

رحیمی تصریح کرد: از آن جهت که نقش بانوان در ارتقای فرهنگ  مصرف بهینه غیر قابل انکار می باشد،بنابراین لزوم آموزش در مجتمع های مسکونی برای بانوان بیش از پیش احساس می شود.

سرپرست آبفا گلستان در ادامه بیان کرد :طرح آموزشی بانوی آب که با رویکردهای اجرایی:آموزشی ،ترویجی و پژوهشی اجرا می شود،دارای اهداف کلی ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و استفاده از روش های مناسب، کاهش مصرف سرانه آب و جلب مشارکت همگانی می باشد.

گفتنی است: تشویق مردم به استفاده  بهینه آب ، ایجاد پل ارتباطی موثر و مستمر با مردم و تشویق شهروندان به استفاده از لوازم کاهنده مصرف آب از اهداف جزئی طرح می باشد.

 

با حضور ابتکار معاون رییس جمهور برگزار می شود: همایش ردپای آب  شنبه آینده در استان گلستان

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت