» » تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس

تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس

مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران آبفا گلستان از برگزاری مراسم تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در این شرکت به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، " محمد حسن حاجی ابراهیمی " اظهار داشت : این مراسم  با حضور حاج رمضان ساوری پاسدار و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس ، سرپرست آبفا گلستان ، معاونین ، مشاورین  و جمعی از کارکنان شرکت، برگزار شد.

در ابتدا این مراسم ساوری از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و ایثارگران و جانبازان و خانواده های معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس در بیاناتی به اهداف دشمن در راه اندازی هشت سال جنگ تحمیلی از سوی استکبار جهانی و دشمنان اسلام به ویژه رژیم بعثی عراق و آغاز جنگ تحمیلی پرداختند.

ساوری تصریح کرد : هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت ، ایثار و پایمردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث از ایمان به خدا ، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه رهنمودهای حکیمانه روح خدا (ره) شکل گرفت و موجب بیداری ملتها و نهضت های آزادی بخش جهان شد و اینک در استمرار این نهضت عظیم و در پرتو هدایت فرزند خلف خمینی کبیر (ره) ، حضرت آیت ا...خامنه ای ولی امر مسلمین جهان می رود تا به اوج قله سعادت فایق آید.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شاغل در شرکت با اهداء لوح یاد بود تقدیر و تجلیل بعمل آمد .

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت