» » پیام تبریک سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

ابوالفضل رحیمی سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت گرامیداشت و پاسداشت هفته نیروی انتظامی درپیامی این هفته را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، متن پیام ارسالی سرپرست آبفا به فرمانده محترم نیروی انتظامی استان گلستان به شرح ذیل می باشد :

                                                                      

هفته نیروی انتظامی بهانه‌ایست برای گرامیداشت و پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌ها و جانفشانی‌های سبزجامگان نیروی انتظامی و مرزبانان غیور. آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهاده اند .

 نیروی انتظامی، ازمظاهر بارز اقتدار نظام و تامین کننده امنیت اجتماعی پایدار در جامعه است و هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا تلاش خستگی ناپذیر بزرگ مردانی را که درعرصه دفاع و حفظ امنیت کشور از جان خویش گذشتند گرامی بداریم.

بدون تردید کارکنان ایثارگر و هوشیار نیروی انتظامی همواره به عنوان بازوان توانمند نظام، با فداکاری و تلاش شبانه روزی نقش مهمی در برقراری نظم و استقرار امنیت پایدار در کشور ایفا می‌نمایند.

 اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مراتب تشکر و قدردانی خود را از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های همکاران شما در جای جای استان گلستان اعلام می دارم.

امیدوارم در سایه عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر (عج) و تبعیت از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار در برقراری نظم و امنیت جامعه موفق و مؤید باشید.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت