» » مراسم بدرقه زائرین پیاده روی اربعین حسینی در شرکت آب و فاضلاب گلستان برگزار گردید

مراسم بدرقه زائرین پیاده روی اربعین حسینی در شرکت آب و فاضلاب گلستان برگزار گردید

 با بدرقه مهندس ابوالفضل رحیمی سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، کاروان عاشقان ثارالله این شرکت جهت شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی(ع) به کربلای معلی اعزام شدند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس "سید منصور هاشمی" فرمانده پایگاه بسیج امام سجاد (ع) شرکت اظهار داشت : اربعین حسینی یکی دیگر از صحنه‌های ولایت‌مداری است که عاشقان اهل بیت با حضور در این مراسم عشق و ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت(ع)نشان‌ می‌دهند و امسال هم همکاران ولایتمدار جهت شرکت در پیاده روی جهانی اربعین حسینی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه ائمه معصومین (ع) بارها در روایات خود پیاده روی به سمت حرم امام حسین (ع) را توصیه کرده اند که برای هر قدمش اجر و مغفرت بسیاری است گفت: الحمدالله در چندسال اخیر حرکت بسیار خوبی صورت گرفته که همکاران شرکت هم راستا با سایر نقاط کشور در این حماسه عظیم شرکت می کنند.

لازم به ذکر است مراسم بدرقه با حضور پرشور کارکنان و خانواده آنها در نمازخانه شرکت برگزار شد و بعد از خواندن زیارت عاشورا امام جماعت شرکت از اصول و آداب زیارت عتبات عالیات و همچنین رهنمودهای لازم حضور در مراسم پیاده روی اربعین و حضور در کشور عراق را تشریح کردند .

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت