» » پیام تبریک سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت هفته استاندارد

پیام تبریک سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت هفته استاندارد

ابوالفضل رحیمی سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت هفته استاندارد درپیامی این هفته را به مهندس فرمانی مدیر کل استاندارد استان گلستان تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، متن پیام ارسالی سرپرست آبفا به مدیر کل استاندارد استان گلستان به شرح ذیل می باشد :

  در شرایطی که تحریم های بین المللی روح اقتصاد کشور را آزار می دهد درایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال رونق تولید راهگشای جهان بینی و فعالیت های اقتصادی و فرهنگی جامعه ایرانی شده است و به یقین در مسیری که عزم ملی و مدیریت جهادی نصب العین رفتارهای مردم و مسئولان قرار گرفته، توجه به استانداردهای لازم، سبب ایجاد نتایج معقول و ملموس در این امر خواهد شد .

شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در این راستا خود را ملزم می داند با بهره جستن از استانداردها بتواند در توسعه خدمات ، حفظ سلامت و ایمنی عمومی، آبادی و عمران  استان همیشه سر سبزمان گامهای مؤثری بردارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز زحمات و تلاشهای ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان را ارج نهاده و توفیقات روز افزون شما را در سایه لطف و عنایت پروردگار مسئلت می نمایم.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت