» » سیل و طغیان‌رودخانه‌دلیل‌شکستگی‌و کاهش فشار ‌آب شهر نوکنده / مردم صرفه جویی کنند

سیل و طغیان‌رودخانه‌دلیل‌شکستگی‌و کاهش فشار ‌آب شهر نوکنده / مردم صرفه جویی کنند

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  از کاهش فشار آب به دلیل شکستگی ناشی ازسیل و طغیان رودخانه در شهر نوکنده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان گلستان مهندس  رحیمی   ، با اشاره به آسیب های وارده به شبکه آبرسانی  اظهار کرد:  در جریان سیل، به تاسیسات آب شهر نوکنده  در غرب استان گلستان خسارت وارد شد که با تلاش  بی وقفه پرسنل سعی شده است  به موقع مشکلات بوجود آمده در تامین آب شرب این شهر برطرف گردد.

سرپرست شرکت  با اشاره به اعزام نیرو و تجهیزات برای امداد رسانی به  این مناطق افزود:   مدیریت بحران شرکت  به همراه تیم اتفاقات از ساعت اولیه به منظور  بررسی و  رفع مشکل پیش آمده  در محل حادثه حاضر  و‌تمامی تلاش خود راجهت رسیدن به شرایط  پایدار و مطلوب انجام می دهند و در این راستا ماشین آلات مورد نیاز و ابزار و وسایل لازم به همراه نیروهای متخصص به این مناطق اعزام گردید.

وی در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده در راستای تامین آب  و اعزام اکیپ امدادی رفع اتفاقات از شهرهای بندرگز و کردکوی  در مناطق درگیر اشاره و اظهار داشت : برای رفع شکستگی در دو نقط شبکه توزیع شهر در کوتاهترین زمان ، آبرسانی از مسیر جایگزین  صورت گرفت.

رحیمی در ادامه اقدامات پدافندی در حوزه آب تصریح کرد:  با اقدامات پیشگیرانه و عملکرد به موقع در زمان وقوع بحران توسط مسئولان و کارکنان شرکت این آسیب ها به حداقل رسیده و خدمات رسانی در بخش آب و فاضلاب به مردم استان همچنان و بدون وقفه ادامه دارد.

سرپرست شرکت در پایان از شهروندان عزیز درخواست کرد با توجه کاهش فشار آب در برخی از نقاط  با رعایت صرفه جویی حداکثری در مصارف روزانه امکان بهره مندی سایر همشهریان را فراهم آورده و از شستشوی گل و لای  معابر و گذرگاهها با آب شرب  تا زمان برقراری شرایط پایدارجوی جدا پرهیز نمایند.

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت