» » دیدار مدیر امور آب و فاضلاب علی آباد کتول با امام جمعه محترم شهرستان

دیدار مدیر امور آب و فاضلاب علی آباد کتول با امام جمعه محترم شهرستان

مهندس محمد جعفر مزیدی مدیر امور آب و فاضلاب علی آباد کتول با حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، در این دیدار مهندس مزیدی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و وضعیت منابع آبی علی آباد کتول گفت: در راستای فرهنگ سازی جهت مصرف بهینه ی آب اقدامات متعددی در این شهرستان انجام شده است.

به گفته وی، از آنجایی که مسئله ی آب و حفاظت از منابع آبی یکی از مهمترین مسائل جامعه است و می بایست نسبت به حفاظت از آن با جدیت و دقت نظر برخورد شود، نماز جمعه فرصت مناسبی برای فرهنگ سازی در این زمینه می باشد.
وی از امام جمعه علی آباد کتول خواست تا شهروندان را به پرداخت به موقع قبوض تشویق نماید تا آب و فاضلاب این شهرستان بتواند خدمات بهتری را به مشترکین ارائه دهد.

درادامه این دیدار ، حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد ، امام جمعه علی آباد کتول نیز با بیان اهمیت آب و قدرشناسی از نعمت های خداوند و تأکید بررعایت صرفه جویی و پرهیز از اسراف آب آشامیدنی اظهارداشت : ما باید از نعمت آب درست استفاده کنیم و با فرهنگ سازی مصرف صحیح آب و الگو قراردادن ائمه اطهار از اسراف و هدرروی این نعمت خدادادی جلوگیری نماییم.

ایشان همچنین ضمن بیان این مطلب که خدمت رسانی شهروندان محترم موجب خشنودی پروردگار شده و ثواب دنیوی و اخروی دارد از خدمات امورآب و فاضلاب علی آباد کتول تقدیر و تشکر کرده و برای مسئولان و کارکنان این شرکت آرزوی توفیق و خدمت رسانی بیشتر به مردم را از خدای متعال خواستار شد.  

 

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت