» » نشست سرپرست شرکت آبفا گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

نشست سرپرست شرکت آبفا گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

مهندس رحيمي سرپرست شركت آب و فاضلاب استان گلستان با رئيس جديد سازمان و مديريت و برنامه ريزي استان گلستان ديدار و گفتگو كرد .

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس "ابوالفضل رحيمي " با تبريك انتصاب آقاي عابدي در پست رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي و با قدرداني از توجه رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در تخصيص اعتبارات آبرساني اظهار داشت: اعتبارات مصوب اجراي طرح‌هاي آبرساني در استان به حل مشكلات آبرساني استان كمك خواهد كرد .

 وي با بيان اينكه اجراي پروژه‌هاي جديد نيازمند اعتبارات لازم است، به برنامه‌هاي شركت آبفا استان در راستاي افزايش بهره‌وري و كاهش هزينه‌ها اشاره و تأكيد كرد: ما تمام تلاش خود را براي مديريت منابع مالي به كار خواهيم برد اما با توجه به وسعت كار نيازمند همراهي همه مردم و دستگاه‌هاي استان هستيم.

درادامه رئيس سازمان و مديريت و برنامه ريزي ضمن قدرداني از مجموعه شركت آب و فاضلاب و اقدامات صورت گرفته اظهار داشت شكل جدي در بخش آب كمبود نزولات جوي ، عدم صرفه جويي و مصرف بي رويه آب و پايين بودن تعرفه ها و كمبود اعتبارات مي باشد.

وي تصريح كرد: با توجه با اينكه يكي از مباحث مهم كشور كمبود آب شرب مي باشد مي طلبد توجه ويژه اي به اين بخش شده و با همدلي و همكاري شاهد كاهش مشكلات و ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم باشيم .

لازم به ذكر است در اين نشست صميمي ارائه برنامه ريزي ها و استراتژيهاي حوزه آب و فاضلاب در راستاي خدمت رساني موثر به مردم فهيم استان گلستان مورد بررسي قرار گرفت .

                                                                                             

 

نشست سرپرست شرکت آبفا گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت