» » برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س)

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س)

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) در نماز خانه ستاد این شرکت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب استان گلستان ، "عبدالکریم یوری" اظهار داشت : مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) با حضور سرپرست ، مشاورین ، معاونین ،مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان و با سخنرانی امام جماعت شرکت حجت الاسلام استارمی و مداحی مداح اهل بیت حجت الاسلام موسوی در نماز خانه ستاد شرکت برگزار شد .

  در این مراسم ابتدا حجت الاسلام استارمی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به بیان ابعاد شخصیتی آن بانوی بزرگوار، به بیان ویژگی ها، زندگانی، جایگاه، مبارزات و مناقب حضرت فاطمه زهرا (س) و موضوعات منزلت زن در اسلام و مقام حضرت زهرا سلام الله علیها در قرآن پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین "استارمی" خاطرنشان کرد: امت اهل بیت(ع) بزرگترین نعمتی است که خداوند به بندگان خود عطا کرده است خوشا به حال افرادی که در سایه ولایت اهل بیت(ع) و اطاعت، بندگی و ترک گناه از ظلمت رهایی پیدا می کنند و به سمت نور هدایت می شوند.

در ادامه ی این مراسم سوگواری ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام،  حجت الاسلام موسوی نیز در رسای بانوی دو عالم به مداحی و نوحه سرایی پرداخت.

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س)

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت