» » اردوی یک روزه بانوان همکار به مناسبت روز زن

اردوی یک روزه بانوان همکار به مناسبت روز زن

مشاور امور بانوان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از برگزاری اردو یک روزه بانوان همکار این شرکت به جزیره آشوراده به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،" رقیه ایوبی"  ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) هدف از برگزاری این اردو را ایجاد نشاط، بالا بردن انگیزه و همچنین تجلیل از بانوان همکار در شرکت آب و فاضلاب ذکر کرد وافزود : تلاش ما این است که به مناسبتهای مختلف از تمامی همکاران پرتلاش وخصوصا"بانوان که هم در کانون گرم خانواده و هم در محیط جامعه ایفای نقش و وظیفه می کنند تجلیل نماییم.

در ادامه این اردو سرکار خانم علمشاهی به ایراد سخن در مورد نقش زن پرداختند و بیان داشت : آرامش و بنیان خانواده و در پی آن جامعه به نقش زن بستگی دارد ؛برخورد مناسب او با مسائل از نظر عاطفی است که کمک به کاهش آسیب های فردی و جمعی در بطن جامعه می کند و منجر به تسکین و آلام می شود.

وی تصریح کرد : اگر زنان ،چه در حوزه خانواده ،چه در حوزه اجتماع و جامعه به عنوان کارکنان یک دستگاه از سیره فاطمی بهره ببرند می توانند در ترویج رفتار و کردار فاطمی موثر باشند.

لازم به ذکر است این اردو یک روزه با حضور 50نفر از بانوان همکار شرکت و با همکاری اداره محیط زیست بندرترکمن برگزار گردید و در پایان این اردو مسابقه فرهنگی برگزار و به 3تن از بانوان به قید قرعه هدیه ای اهدا شد .

         

اردوی یک روزه بانوان همکار به مناسبت روز زن

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت