» » تلاش بی وقفه همکاران در رفع شکستگی شبکه اصلی توزیع آب

تلاش بی وقفه همکاران در رفع شکستگی شبکه اصلی توزیع آب

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از رفع شکستگی شبکه توزیع آب شرب با سایز 455 میلیمتر واقع درابتدای خیابان داروپخش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، قربان غلامی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گرگان با اعلام خبر فوق گفت : شکستگی ایجاد شده در شبکه توزیع آب شرب واقع در خیابان ولیعصر عدالت 39(داروپخش ) که منجر به قطع آب شرب جمعیتی بالغ بر10 هزار نفر گردید  با همت و تلاش بی وقفه و شبانه روزی اکیپ اتفاقات این امور در اسرع وقت مرتفع گردید .

 وی با بیان فعالیت های صورت گرفته درجهت رفع این شکستگی افزود : پس از وقوع اتفاق بلافاصله اکیپ حوادث و اتفاقات به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام و در راستای کاهش هدر رفت آب در خیابان های فلسفی ، سبطی، خیابان امام رضا ، اکبر آباد ، ایرانمهر بالا ، کوی محتشم ، کوی شریعتی و عرفان با تلاش پرسنل اتفاقات امور آب و فاضلاب گرگان شکستگی مذکور  بر طرف شد.

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان  ضمن تقدیر از مردم شریف شهر گرگان که با صبر و بردباری ما را در انجام وظایف همراهی‌ کردند تا بتوانیم در اسرع وقت این مشکل را برطرف کنیم بیان کرد : تلاش خدمتگزاران شما در صنعت آب و فاضلاب تداوم ارائه خدمات بی وقفه و جلب رضایت شما شهروندان عزیز می باشد.

وی در پایان با بیان اینکه که انجام تعمیرات شبکه در این شهر به روز  می باشد ازشهروندان درخواست کرد به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعابات،  شبکه های توزیع وخطوط انتقال با سامانه ارتباطات مردمی 122  شرکت آب و فاضلاب تماس تا نسبت به رفع آن اقدام گردد.

 لازم به ذکر است مهندس بهزاد هرمزی مدیرعامل شرکت نیز از روند عملیات اجرایی ترمیم و رفع شکستگی فوق بازدید بعمل آورده و تا زمان رفع کامل اتفاق و  اطمینان از وصل شدن آب شرب شهروندان فیهم آن حوزه در محل حادثه حضور داشتند.

                                                                                                        

 

 

تلاش بی وقفه همکاران در رفع شکستگی  شبکه اصلی توزیع آب

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت