» » آماده باش اكيپ هاي نوروزي شركت آب و فاضلاب استان گلستان

آماده باش اكيپ هاي نوروزي شركت آب و فاضلاب استان گلستان

مدير عامل شركت آب و فاضلاب استان گلستان از آماده باش اكيپ هاي نوروزي اين شركت در ايام نوروز خبر داد .

به گزارش روابط عمومي شركت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس بهزاد هرمزي افزود : با توجه به فرا رسيدن سال نو و تعطيلات اين ايام، اكيپ هاي نوروزي شركت آب و فاضلاب استان با هدف نظارت مستمر بر توليد و توزيع عادلانه آب شرب و بازديد و سركشي از تاسيسات تحت پوشش، نسبت به برقراري كشيك به مركزيت ستاد (شبانه روزي) و امور  شهرستان ها اقدام نموده است .

وي افزود : مهمترين اقدامات اين اكيپ ها رفع سريع شكستگي انشعابات ،شبكه توزيع و خط انتقال ، رفع نقص تاسيسات آبرساني ، اعزام ناوگان تانكر سيار به روستاهاي فاقد آب، نظارت مستمر بر كميت وكيفيت آب توزيعي و حصول اطمينان از عمليات گندزدايي عنوان كرد.

مهندس هرمزي با بيان اينكه با افزايش مصرف آب در ايام پاياني سال با كمبود و قطع آب مواجه مي شويم، گفت: بايد با مديريت بهينه، مشكلات كمبود و قطعي آب به حداقل برسد و شهروندان با صرفه جويي در مصرف ما را ياري كنند .

 مديرعامل آب و فاضلاب استان گلستان در پايان گفت: مركز ارتباطات مردمي شركت با شماره تماس 122  در كليه روزهاي سال بصورت شبانه روزي پاسخگوي سوالات و راهنمايي هم استاني ها مي باشند، لذا ازمردم عزيز تقاضا  مي شود در صورت مشاهده هرگونه مشكل و پيشنهاد و انتقاد سازنده با اين مركز تماس حاصل فرمايند.

   

آماده باش اكيپ هاي نوروزي شركت آب و فاضلاب استان گلستان

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت