» » پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بمناسب فرارسیدن نوروز سال 1399

پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بمناسب فرارسیدن نوروز سال 1399

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی سال  1399 را به خانواده بزرگ صنعت آب و تمامی مشترکین، پیمانکاران، مشاورین و عموم مردم شریف تبریک گفت.

متن کامل پیام مهندس بهزاد هرمزی به شرح زیر است ؛

یا مقلب القلوب و الابصار       

بهار هنگامه نو شدن خلقت زیبای خداوندی است و ایرانیان از دیربار به یُمن این رویداد فرخنده طبیعت ، سال و ماه خود را نو و تازه می سازند.

فرا رسيدن بهار طبيعت ،ياد آور قدرت لايزال الهي، انديشه‌ورزي، بالندگي، پويايي، تحول، شادابي و نشاط است كه راز و رمز مانايي و جاوداني اين آيين ناب و اصيل ايراني، پيوند مستحكم آن با تعاليم ديني و آموزه‌هاي اسلامي است . چه زيباست كه اين آغاز با نام و ياد خداي متعال باشد،خدايي كه تولد دوباره طبيعت را به ما ارزاني داشته است بنا براين سزاوار است كه در اين ايام ، شكر ايزد متعال را به جا آورده و نعمت هاي بي پايانش را پاس بداريم .

خدا را سپاسگزارم سال نو را در حالي آغاز مي كنيم كه توانسته ايم با ياري پروردگار متعال و با كوشش بي وقفه و همت بلند شما تلاشگران صنعت آب و فاضلاب ، سند افتخار ديگري در رسيدن به آرمان، استقلال اقتصادي و پيمودن مراحل بالندگي و پيشرفت و ارتقاي خدمت رساني به مردم عزيز بيافزاييم.اميدواريم در سال 99 با آينده نگري، دقت و سرعت به پشتوانه ي نيروهاي توانمند، متخصص، خلاق انجام امور را سرلوحه كار خود قرار دهيم تا در راستاي اهداف شركت آب و فاضلاب گامي موثر برداريم.

اینجانب فرارسیدن نوروز باستانی سال 1399 را به تمامی مردم شریف استان خصوصاً  همکاران ارجمندم و خانواده بزرگ صنعت آب کشور تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سالی سرشار از بهروزی، سلامتی، موفقیت و شادی را در کنار خانواده ها  تجربه کنند.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت