» » کسب رتبه اول شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در کشور

کسب رتبه اول شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در کشور

شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در ارزیابی سالانه تصفیه خانه های آب  شرب  در کشور حائز رتبه اول در تصفیه خانه آب شرب ناهارخوران و رتبه  پنجم در تصفیه خانه النگدره در بین شرکت های  آب و فاضلاب گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر افزود :با توجه به وضعیت پارامترهای کمی و کیفی آب خروجی تصفیه خانه ها و اطلاعات ثبت شده در سامانه سپتا و همچنین نتایج ناشی از بازدید کارکنان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، تصفیه خانه های  آب ناهار خوران و النگدره گرگان به ترتیب رتبه های اول و پنجم را طی آخرین ارزیابی تصفیه خانه های کشور کسب نمودند.

وی با تاکید بر این مطلب که کیفیت آب شرب خط قرمز شرکت آب و فاضلاب بوده و همکاران ما در این  مجموعه در راستای  تامین آب شرب سالم و بهداشتی  از هیچ کوششی دریغ نداشته اند افزود : تصفیه خانه آب گرگان به خاطر شرایط فنی مطلوب وسطح بالای کیفی  آب  شرب ، از تصفیه خانه های برتر کشور محسوب می شود .

مهندس هرمزی در ادامه ضمن تبریک این افتخار مهم به همه پرسنل و پیمانکاران زحمت کش شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خاطر نشان کرد :در این روزها نیاز مشترکین به آب شرب و بهداشتی ،از هر چیز دیگری مهم تر است و در شرایط کنونی ،تحقق این مهم ،صرفا با همت و تلاش  شبانه روزی همکاران صنعت در سراسر استان محقق خواهد شد .

مهندس هرمزی در خاتمه افزود :  صرفا کسب رتبه ممتاز نشانه خاتمه فرآیند ارتقای تصفیه خانه ها نبوده و این شرکت از هم اکنون در حال برنامه ریزی جهت انجام پیش نیازهای مربوط به ارتقای عملکرد تصفیه خانه های یاد شده و دسترسی به سطوح عملکرد مطلوبتر می باشد .

کسب رتبه اول شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در کشور

کسب رتبه اول شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در کشور

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت