» » تقدیر فرماندار شهرستان بندرگز از امور آب و فاضلاب این شهرستان

تقدیر فرماندار شهرستان بندرگز از امور آب و فاضلاب این شهرستان

حسین  احمدی فرماندار شهرستان بندرگز از مدیریت و کارکنان امور آب و فاضلاب این شهرستان  به جهت تلاش در جهت خدمت رسانی مطلوب و رفع مشکل آب شرب در برخی از مناطق  این شهر ستان تقدیر نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان،  عباس جمال سرپرست امور آب و فاضلاب بندرگز اظهار داشت : با توجه به افت فشار  و قطعی آب  در مناطقی از شهرستان بندرگز با دستور و حمایتهای مهندس هرمزی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و تلاش مجموعه امور آب و فاضلاب بندرگز عملیات رینگ نمودن یک حلقه چاه آب شرب از مجتمع صنعتی گز غربی (بخش روستایی )به مخزن ذخیره شهر نوکنده و تخصیص آن به شهرستان  بندرگز را در دستور کار قرار داد  و  عملیات اجرایی فوق را در کمترین زمان به طور شبانه روزی انجام داد .

وی تصریح کرد : در شهرستان بندرگز طی سال های گذشته بخصوص با نزدیک شدن به اسفند ماه و روز های پایانی سال مشکلات عدیده ای در خصوص افت فشار و قطعی آب وجود داشت که خوشبختانه   امسال تا کنون  هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

جمال از دیگر اقدامات صورت گرفته در خصوص رفع کمبود آب شهرستان بندرگز را رینگ نمودن خطوط اصلی ۴۰۰به ۲۰۰ و خط ۱۵۰ و تقویت دبی و فشار آب قسمت شرق بندرگز ،مجتمع ۱۰۸واحدی مسکن مهر و بخش هایی از محدوده راه آهن برشمرد و افزود :  با انجام عملیات اجرایی فوق  خوشبختانه مشترکین محترم این مناطق در شهرستان از آب  شرب پایداری برخوردار شدند .

لازم به ذکر است عملیات  اجرایی فوق به روش پرس افقی و از عرض جاده به صورت شبانه روزی و درروزهای پایانی سال انجام گرفته بود.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت