» » سرپرست امور آب و فاضلاب رامیان معرفی شد.

سرپرست امور آب و فاضلاب رامیان معرفی شد.

طی حکمی از سوی مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل  شرکت آب و فاضلاب استان گلستان سرپرست امور آب و فاضلاب رامیان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،در راستای یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان طی حکمی از سوی "مهندس بهزاد هرمزی " رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان حسن فدایی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب رامیان معرفی شد .

بنابراین گزارش در بخشی از این ابلاغ آمده است :با عنايت به مراتب تعهد، شايستگي و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب اين ابلاغ جنابعالی به سمت سرپرست امور آب و فاضلاب رامیان مـنصوب مي شويد.اميد است با استعانت از درگاه خداوند متعال ، همدلی و همکاری کلیه همکاران شاغل در شرکت ، معاونین ، مدیران امور و ستادی در انجام وظایف محوله با رعایت دقیق قوانین و مقررات ، بخشنامه ها ، آئین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه تحت نظر اینجانب موفق و موید باشید .

لازم به ذکر است در این مراسم از زحمات آقایان خمری و حاجیلری در مدت تصدی مدیریت امور آب و فاضلاب شهری و روستایی شهرستان رامیان تقدیر بعمل آمد .

سرپرست امور آب و فاضلاب رامیان معرفی شد.

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت