» » سرپرست امور آب و فاضلاب گالیکش معرفی شد

سرپرست امور آب و فاضلاب گالیکش معرفی شد

طی حکمی از سوی مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل  شرکت آب و فاضلاب استان گلستان سرپرست امور آب و فاضلاب گالیکش معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، با توجه به یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی طی حکمی از سوی "مهندس بهزاد هرمزی " رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان مظاهر ملکان به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب گالیکش معرفی شد .

بنابراین گزارش در بخشی از این ابلاغ آمده است :                      

با عنايت به مراتب تعهد، شايستگي و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب اين ابلاغ به سمت سرپرست امور آب و فاضلاب گالیکش مـنصوب مي شويد.

اميد است با استعانت از درگاه خداوند متعال ، همدلی و همکاری کلیه همکاران شاغل در شرکت ، معاونین ، مدیران امور و ستادی در انجام وظایف محوله با رعایت دقیق قوانین و مقررات ، بخشنامه ها ، آئین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه تحت نظر اینجانب موفق و موید باشید .

لازم به ذکر است در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات حسن براتی در مدت تصدی مدیریت امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گالیکش وی به عنوان جانشین و سرپرست اداره بهره برداری و توسعه آب امور آب و فاضلاب گالیکش معرفی گردید.

         

سرپرست امور آب و فاضلاب گالیکش معرفی شد

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت