» » پیام تبریک مهندس بهزاد هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ملی روابط عمومی

پیام تبریک مهندس بهزاد هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ملی روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم

  "روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد".

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی، بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بنابراین روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت ۲۷  اردیبهشت؛ روزارتباطات و روز ملي روابط عمومی این روز را به همه فعالان این عرصه خصوصا  همکاران زحمت کش روابط عمومی صنعت آب و فاضلاب صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، موفقیت  در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز این مرز و بوم را در سايه‌ي توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت می نمایم.

 پیام تبریک مهندس بهزاد  هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ملی روابط عمومی

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت