» » سرپرست دفتر مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان معرفی شد

سرپرست دفتر مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان معرفی شد

طی حکمی از سوی مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان سرپرست دفتر مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ،در راستای یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان طی حکمی از سوی مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان " محمد حسن حاجی ابراهیمی " به عنوان سرپرست دفتر مدیریت ارتباط با مشتریان معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، در بخشی از این ابلاغ آمده است :

با عنايت به مراتب شايستگي و تعهد جنابعالی و حسب اختیارات حاصل از مصوبات یکپارچه سازی شرکت های آبفا و آبفار به موجب این حکم بعنوان سرپرست دفتر مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت منصوب می شوید تا وظایف محوله را زیر نظر قائم مقام به نحو مطلوب به انجام رسانید .

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی با سر لوحه قراردادن راهبرد تفکر و تعلق ، سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه و برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام شرح وظایف مسئولیت محوله مجدانه کوشش نموده و در راستای تحقق اهداف وظایف و ماموریتهای شرکت با تشریک مساعی و تعامل شایسته با دیگر قسمت های مجموعه جهت خدمات رسانی به مردم شریف استان موفق و منصور باشید .

                                                             

                                                                                                                                            

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت