» » بازدید نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا از پروژه مجتمع فاضلاب 7روستایی شهید هزارجریبی

بازدید نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا از پروژه مجتمع فاضلاب 7روستایی شهید هزارجریبی

مهندس سنگدوینی نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس هرمزی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از روند اجرای پروژه مجتمع فاضلاب 7 روستایی شهید هزارجریبی (غرب گرگان) بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، در جریان این بازدید مهندس" بهزاد هرمزی" مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گلستان گزارشی از روند تکمیل پروژه ارائه و اظهار داشت :  شرکت آب و فاضلاب استان با وجود محدودیت های شدید مالی ، نگاه و اهمیت ویژه ای به تکمیل پروژه های فاضلاب در سطح استان دارد .

هرمزی با بیان اینکه تسریع در روند تکمیل پروژها همواره مد نظر شرکت بوده و می بایست با کمترین نواقص اجرا گردد افزود : این پروژه در شروع عملیات با اجرای خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب به طول 50کیلومترو با اعتبار اولیه 300میلیارد ریال در سال 97 از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی کار خود را در روستاها آغاز نمود .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بیان داشت : در این پروژه 3862مشترک تحت پوشش قرار خواهند گرفت که تاکنون  600فقره انشعاب نصب و 22 کیلومتر از خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب آن نیز اجرا گردیده است .

هرمزی در ادامه تصریح کرد : با توجه به اینکه پروژه فوق از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی تامین اعتبار شده بود و  با توجه به تحریم ها و استقرار این بانک در خارج از کشور با مشکلات منابع مالی مواجه شده بود ولیکن با تلاش همکاران در وزارت نیرو این پروژه دوباره کار خود را آغاز کرده است تا انشالله بدون مشکل بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم .

مهندس" سنگدوینی" نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس در این بازدید ضمن تاکید بر تسریع در روند پروژه های فاضلاب گفت:  استفاده بهینه از منابع مالی و انجام اصولی کارها از مواردی است که همواره بایستی مد نظر قرار گیرد.
وی در ادامه با تقدیر از خدمات مدیر عامل و مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان در تکمیل طرح فاضلاب و بازچرخانی مجدد پساب تصفیه شده در مصارف کشاورزی را به عنوان یک ضرورت عنوان نمود.
 

بازدید نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا از پروژه  مجتمع فاضلاب 7روستایی  شهید هزارجریبی

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت