» » پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت عید سعید قربان

مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پیامی عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، متن پیام ارسالی به شرح ذیل است :

                                                   وَفَدَیْنَاهُ بِذِبْحٍ عَظِیمٍ / صافات 107                            

و (اسماعیل) را در ازای قربانی بزرگی باز رهانیدیم

عید سعید قربان, زیباترین  تجلی  ایثار, از خودگذشتگی, بندگی و  عبودیت و یاد آور آزمون سخت الهی است که با دل کندن از تعلقات دنیوی و قربانی کردن هواهای نفسانی, طریقه ی  راستین , طاعت, بندگی و رهایی از دلبستگی های دنیوی را , به  انسان ها آموخت .

عیدقربان زیبا ترین جلوه بندگی و خضوع خالصانه در برابر خداوند و یاد آور خاطره جاودانگی بندگی و ایثار است، عید نزدیک شدن دل هایی است که به قرب الهی رسیده اند و در مسیر قرب الهی، گذشتن از دلبستگی ها و گردن نهادن بی چون و چرا در برابر امرخدای متعال تنها کلید ره یافتن در زمره صابران و بندگان حقیقی است.

روح خدا در هیات پر شکوه انسان متبلور است هنگامی که فرزند برای قربانی به آستان دوست اهدا می شود و این عالی ترین شور و نشانه بلندی بیکران ایمان به خالق است که در حج نمایان می شود. آنان که به عروه الوثقی چنگ می زنند، سعادتمندان حقیقی این دنیا و آخرتند که خویشتن را به جمع اولی الابصار رسانده و روح خویش را حج گذار خانه خدا می کنند.

امیدوارم تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) هم صدا با منادیان حق در این عید سعید، خشوع و بندگی را چراغ راه خود قرار دهیم و در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گام برداریم.
اینجانب به نمایندگی از تمامی همکارانم در صنعت آب و فاضلاب فرارسیدن این یادبود بی‌همتای سرسپاری ابراهیم و اسماعیل در برابر پروردگار و معجزه بی بدیل سخاوت و مهربانی ذات خداوندی به بشریت را، از صمیم قلب به همه مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف استان گلستان شادباش گفته و از پیشگاه پروردگار متعال، وحدت و برادری همه مسلمانان وسربلندی روزافزون جهان اسلام را مسئلت دارم.

 

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت