» » 15کیلومتر شستشو شبکه و خط انتقال فاضلاب در کردکوی

15کیلومتر شستشو شبکه و خط انتقال فاضلاب در کردکوی

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه کردکوی از شستشوی بیش از 15 کیلومتر خط انتقال و شبکه فاضلاب در 4 ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، ابوذر پاسندی افزود: این اقدام با هدف پیشگیری از گرفتگی در مسیر شبکه فاضلاب ، جلوگیری از ایجاد شرایط بی هوازی ، انتشار بو و کاهش حوادث احتمالی انجام شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب کردکوی نگهداری بهینه شبکه فاضلاب، کاهش حوادث احتمالی، جلوگیری از پس زدن فاضلاب به سیفون های خانگی را از دیگر اهداف طرح عنوان کرد و افزود: 48 مورد رفع گیر شبکه و انشعاب فاضلاب، 12 مورد همسطح سازی دریچه منهول فاضلاب، 946 مرحله مهپاشی منهولها ، نصب 20 فقره انشعاب جدید فاضلاب و 4مورد تعویض دریچه منهول سرقتی و از جا کنده شده از فعالیت های انجام شده در بخش فاضلاب می باشد.

وی در خصوص عملکرد این امور در کاهش هدر رفت آب در مدت مذکور اظهار داشت: رفع 232 مورد اتفاقات شبکه ،خط انتقال و انشعاب آب، 123مورد تعویض کنتور های خراب ، 139 فقره نصب انشعاب جدید ، 6مورد تعویض انشعاب فرسوده ، اصلاح و توسعه  345 متر از شبکه توزیع آب، جابه جایی 7 فقره کنتور، رفع گیر و نشتی 23 کنتور، مرئی کردن 14 مورد شیرآلات شبکه آبرسانی از دیگر اقدامات انجام شده  در جهت کاهش آب بدون در آمد می باشد.

وی افزود در راستای مدیریت صحیح فشار شبکه آب  5 دستگاه فشارسنج لاگردار ، یک فقره کنتور مغناطیسی خریداری و نصب گردیده است .

وی در پایان تصریح کرد : شستشوی 46کیلومتر شبکه و خط انتقال آب شرب و بیش از 10هزار مورد کلر سنجی در سطح شهر و روستاهای این شهرستان در راستای تامین آب شرب سالم و بهداشتی بر ای مشترکین را از فعالیت های شاخص این امور در مدت مذکور نام برد .

گفتنی است؛ تعداد 31 هزار و570 اشتراک در بخش آب و 7 هزار و 6 اشتراک در بخش فاضلاب تحت پوشش امور آب و فاضلاب شهرستان کردکوی می باشند .  

15کیلومتر شستشو شبکه و خط انتقال فاضلاب در کردکوی

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت