» » شستشوی 36 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب در چهار ماه اول

شستشوی 36 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب در چهار ماه اول

مدیر امور آب و فاضلاب گنبد کاووس از شستشو 36 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب این شهرستان در چهار ماهه نخست سال 99 خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، " حسین سعیدی راد " در گفتگو با پایگاه خبری این شرکت افزود: این اقدام بمنظور بالا بردن کیفیت آب مصرفی شهروندان و ارائه خدمات مطلوب تر آبرسانی انجام شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب گنبد یادآور شد: 37هزار و 625 مورد آزمایش کلرسنجی،2هزار و 512 مورد آزمون کدورت سنجی و 729مورد آزمون میکروبی و شیمیایی با هدف بهبود و حفظ شاخص های کیفی آب شرب و ارتقاء سطح خدمات رسانی به مشترکین از جمله اقدامات در مدت مذکور بوده است .

وی اظهار داشت: در این مدت 1730 متر اصلاح و توسعه شبکه ، 1100 فقره فروش انشعاب آب ، 21مورد تبدیل انشعاب غیر مجاز به مجاز ، 21مورد قطع انشعاب غیر مجاز و 133 مورد تعویض کنتور خراب با هدف کاهش هدر رفت آب انجام شده است.   

 سعیدی راد تصریح کرد : 636مورد رفع شکستگی های شبکه توزیع و خطوط انتقال ، 10مورد تعویض الکتروپمپ شناور ، 39 مورد تعمیر و تعویض تابلو ، 2مورد تعمیر و تعویض اینورتر و 2مورد تعویض ترانس از دیگر فعالیت های این امور در بهره برداری منابع تامین در مدت مذکور بوده است .

مدیر امور آب و فاضلاب گنبد در پایان افزود : راه اندازی یک حلقه چاه آب جدید در راستای تامین آب پایدار و جبران   بخشی از کمبود آب در این شهرستان را اقدام بارز این امور در چها ماه نخست سال جاری دانست .

                                                                                                    

 

 

 

 

شستشوی 36 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب در چهار ماه اول

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت