» » پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت روز خبرنگار

 بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، این روز را به همه فعالان و تلاشگران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، متن پیام ارسالی به شرح ذیل می باشد :

                                    " ن والقلم و ما یسطرون " سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد.

هفدهم مرداد ماه هر سال، به پاسداشت بزرگ مرد عرصه خبر و اطلاع رسانی ” شهید محمود صارمی” روز خبرنگار نام گرفته است. روز قدردانی از تلاش بی‌وقفه و خستگی ناپذیر انسان‌هایی که با سلاح قلم، کار خطیر آگاهی‌بخشی به مردم را برعهده دارند. خبرنگاران از آن رو که حق‌جو و حق‌طلبند و برای اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مردم از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نمی ورزند، شایسته تکریم و تحسین‌اند.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت داری، مسئولیت پذیری، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند. خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه،زبان گویای جامعه و مهندسان افکار عمومی امروز و سازندگان باید ها و نبایدهای ذهن فردای جامعه هستند و از این جهت که نماینده و وکیل مردم هستند، شایسته تکریم و تحسین می باشند.

 خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند و سلامت فکری و فرهنگی  هر جامعه، مرهون تلاش شبانه‌روزی آنهاست  و نامگذاری یک روز به عنوان «روز خبرنگار »فرصت مناسبی برای قدرشناسی از زحمات عزیزانی است که با احساس مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد.

اینجانب به نمایندگی همه همکارانم در صنعت آب و فاضلاب  ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه و تمامی کسانی که ارزشمندترین گوهر زندگی خود یعنی جان خود را در راه آگاهی بخشی و اعتلاء ایران و اسلام و مردم بر کف نهاده و در تاریخ ماندگار شدند، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران تبریک گفته و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق امید بخشی ایشان را در تمامی امور خواستارم.

 

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به مناسبت روز خبرنگار

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت