» » پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان به مناسبت 26 مرداد سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان به مناسبت 26 مرداد سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان  با صدور پیامی ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، متن پیام ارسالی به شرح ذیل می باشد :

صبر و استقامت شما به اسلام آبرو بخشید
"رهبر معظم انقلاب"

26 مرداد سال 1369، آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب مزین گردیده و یادآور ایام معطر به عطر حضور دوباره عزیزانی است که بوی شهیدان را با خود داشتند.بی‌تردید یکی از این روزهای ماندگار که هیچ‌گاه از ذهن و دل ملت ما فراموش نخواهد شد، روز بازگشت سرافراز آزادگان عزیز  به میهن اسلامی است.

آزادگان، هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند، بلکه همواره مانند روحی در همه ارکان این کشور و ملت جاری شده‌اند،چرا که پیام و سیره آن ها، فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است و در هر زمان و میدانی می‌توان از آن بهره جست.

نظام مقدس جمهوری اسلامی به خود می‌بالد که غیور مردانی را در دامان خود پرورش داده که در راه دفاع از دین و میهن از بذل جان و مال ابایی ندارند و تا آخرین نفس درراه آرمان های نظام ایستادگی می‌کنند. جلوه بزرگ این ایستادگی در دوران هشت سال دفاع مقدس خودنمایی کرد و نشان داد که ملت شریف ایران تا آخرین لحظه هر آنچه در توان دارند برای دفاع از مام میهن و حریم اسلام به کار می‌بنددند.

صلابت و ایستادگی شما در بند دیو صفتان و در برابر دشمنان بعثی دین بر همگان آشکار ساخت که هیچ چیز یارای مقابله با غیرت شما را ندارد و آنچه ماندگار است، ایثار و فداکاری شماست.

اینجانب به نمایندگی از تمام همکارانم در صنعت آب و فاضلاب  ضمن تکریم و قدردانی از این عزیزان، سالروز ورود آزادگانی که با گام نهادن در خاک میهن اسلامی، چشمان منتظر و قلب های عاشق را غرق در شادی نمودند را تبریک و تهنیت می گویم، از خداوند منان سلامتی، موفقیت و توفیق روزافزون این سرمایه های ماندگار را  ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) آرزومندم.

پیام مدیرعامل  شرکت آب و فاضلاب گلستان به مناسبت 26 مرداد سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

آدرس: گرگان، میدان بسیج، سایت اداری تلفن :40-32480330-017 دورنگار:32480317-017
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آب و فاضلاب گلستان می باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی : سفارش دات نت